Jesienny Box

266,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


Ta drewniana szkatułka zdobiona ceramicznym dekorem z królem jesiennych łąk, złocistym wrotyczem skrywa w sobie istne rękodzielnicze skarby!

Ciepły czerwony komin autorstwa @wissena_made_with_magic , który powstały z mieszanki akrylu i wełny naturalnej (30%). Dzięki czemu komin ogrzeje was w chłodne dni, ale nie będzie gryzł w szyję. Włóczka jest mieszana co możemy zauważyć w splocie: raz jest grubsza, raz ciensza. Daje to efekt niepowtarzalności wzoru.

Ceramiczny kubek z Runa Iwaz ,autorstwa Kasi z pracowni Ceramikazapiecek ,którego faktura jest niczym szorstka kora. Objętość kubka to 250ml.

RUNA IWAZ -symbolizuje wieczne życie. Iwaz jest bramą między światami jest runą wtajemniczenia, a także transformacji. Za jej pomocą możemy dotrzeć do cieni zalegających w podświadomości i wydobyć je na światło dzienne.

Świeca "Jesienny amulet" o zapachu pomarańczy, jabłka,cynamonu i imbiru. Wzbogacona o aromat moich całorocznych zielarskich zbiorów. Suszonego wrotyczu, pączków sosny, płatków nagietka, jarzębiny i melisy. W jej wnętrzu zatopione są drobne minerały tj. awenturyn, agat mszysty, bursztyn, karneol i jaspis czerwony. Świeca wykona jest w szklanej czarce z bambusową pokrywką o objętość to 200-230 ml.

 Ziołowa herbatka  autorstwa Moonauraart w szklanym słoiczku o objętości 130ml. Powstała z połączenia ziół i kwiatów tj. lipa,rumianek, czarny bez owoc, melisa, trawa cytrynowa,wrzos, dziurawiec