• -10%

Naszyjnik Eliksir Amanita

290,00 zł
261,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Naszyjnik Eliksir Amanita z mgiełka energetyczna 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 Eliksir Amanita  powstał z połączenia pięknych minerałów, takich jak granat,agat, turmalin, piryt, kryształ górski, jadeit i kwarc różowy. Składa się z dwóch sznurów kamieni i jest regulowany. Elementy takie jak księżyc wykonane są z srebra próby 925 pozłacanego 24 karatowym złotem. Buteleczka jest z kryształu górskiego, a w jej wnętrzu znajduję się aromatyczna mgiełka energetyczna o nazwie "Amanita" autorstwa Karoliny Mercinature.pl .

A tak pisze o tej esencji zapachowej autorka:

Esencja energetyczna z ekstraktem z  muchomora czerwonego. Wspiera ona pewność siebie, umacnia w podejmowaniu decyzji. Posiada silną, kobiecą energię, pobudzającą i prowadzącą w pełni świadomości do wyznaczonego celu. Dodatkowo energia Amanity jest wsparta przez „zmiękczające” olejki eteryczne, które sprawią, że Twoje serce i umysł zyskają lekkość i spokój. Poczujesz pełnię połączenia między duszą, a ciałem"

 Naszyjnik powstał z intencją przebudzenia twojej mocy. Odnalezienia wewnętrznej pełni i uziemienia. Pobudzenia zmysłów i rozkwitu seksualności. Ochrony i integracji. Podniesie jakość twojego życia przynosząc ukojenie.Jego energia wniesie do twojego życia poczucie ładu i harmoni na wszystkich poziomach. Wesprze cię w głębokiej pracy nad sobą. Pomoże Ci w chwilach zwątpienia. Doda siły w realizacji marzeń, dostrzeżeniu głosu intuicji, a także nawiązaniu kontaktu z duchowymi przewodnikami. Przyniesie poczucie wewnętrznej mocy i nadziei. Zwiększy twoją kreatywność. Wzmocni proces uzdrawiania i oczyszczenia zarówno ciało jak i umysł.

Niechaj świat ujrzy twój blask i tkwiące w tobie piękno !