• -10%

Naszyjnik Eliksir Nowiu

285,00 zł
256,50 zł Zniżka 10%
Brutto

Naszyjnik Eliksir Nowiu z botaniczną perfumą.

Ilość

Naszyjnik- Eliksir Nowiu powstał z połączenia pięknych minerałów, takich jak labradoryt, turmalin,piryt, onyks, larvikit. Składa się z dwóch sznurów kamieni i jest regulowany. Buteleczka jest z labradorytu, a w jej wnętrzu znajduję się botaniczna perfuma o nazwie "Nów" autorstwa Mercinature. Nęci zapachem bazylii bergamoty, cytrusów, mięty i iglaków.   

A tak pisze o tej esecji zapachowej autorka:. "Kompozycja ma „strzelistą” energię, wybijającą do góry myśli, otwierającą umysł i serce. Zidentyfikowana z kolorem zielonym, limonkowym, jasnym żółtym.Najmocniej działa na przestrzeni czakry splotu słonecznego i serca, a także nieco w obszarze czakry korony. Wpływa doskonale na stany przygnębienia emocjonalnego, podnosząc na duchu i wracając siły witalne, jasność i wyrazistość prawdy w Tobie, oraz przynosząc lekkość sercu"

Naszyjnik powstał z intencją twojej wewnętrznej transformacji. Rozbudzenia pozazmysłowych zdolności i kreatywności. Jego zdaniem jest twoja ochrona i integracja. Jego energia wniesie do twojego życia poczucie kontroli nad własnym życiem. Doda Ci odwagi i stanowczości. Pomoże dostrzec głos intuicji oraz nawiązać kontakt z duchowymi przewodnikami. Przyniesie poczucie wewnętrznej mocy i nadziei.

Niechaj świat ujrzy twój blask i tkwiące w tobie piękno !

Naszyjnik dostępny na zamówienie czas realizacji 5-7dni.