Naszyjnik Eliksir Bogini

320,00 zł
Brutto

Naszyjnik Eliksir Bogini z mineralami

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

" To, do czego wzywa teraz świat, to połączenie. Odnalezienie czegoś przez wieki zagubionego. Jeśli ten świat jest do odzyskania, a przecież jest!

 To będzie całkiem inny, nowy. Zbudowany na nowych zasadach. Nie możemy już dłużej zapominać o sercu. I o tym, że nie jest jedyną o nim prawdą to, że siedzi zamknięte w klatce żeber. Czas już lecieć w świat" 

Anna Chmurka-Zielińska

Eliksir Bogini powstał z połączenia pięknych minerałów, takich jak fluoryt, ametyst, turmalin, kwarc różowy, piryt, agat, amazonit, jadeit i rodonit. Składa się z dwóch sznurów kamieni i jest regulowany. Buteleczka jest z wielobarwnego fluorytu, a w jej wnętrzu znajduję się botaniczna perfuma o nazwie "Święta Kobiecość" autorstwa Mercinature.pl 

Nęci zapachem jaśminu, limonki, różowego pieprzu i paczuli. Jak pisze twórczyni:

"Zapachy te tańczą ze sobą dając nam poczucie pewności siebie, siły,energii, pobudzenia, lecz także równowagi. Pozwala na odpuszczanie stanu zdenerwowania, smutku, a nawet chandry i spadku nastroju".

Naszyjnik powstał z intencją przebudzenia twojej kobiecej energii i mocy kreacji. Twojego twórczego rozkitu. Wewnętrznej harmonii i miłości. Eliksir Bogini pomoże ci w uzdrowieniu na poziomie emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Będzie Cię chronił, a także wesprze Cię w leczeniu emocjonalnych ran. Przyniesienie ukojenie i spokój, a także doda energii do zmian. Obudzi tkwiący w tobie ogień i płodność. 

Niechaj świat ujrzy twój blask i tkwiące w tobie piękno