LEFTHANDMADE

Pomysł na plecaki wziął się w dużej mierze z mojej przypadłości chorobowej związanej z wadą kręgosłupa.Nieustannie szukałam czegoś co będzie wygodne, wystarczająco pojemne, a co więcej może stać się przy tym także uzupełnieniem stylizacji - tak powstały Packery, które projektowałam z myślą o wszystkich, którym jak i mnie ciągle brakuje miejsca w plecaku;). Sporą frajdą stało się także przemycanie na plecaki swoich własnych ilustracji czy przywracanie należnej pamięci takim dziełom jak: „Autoportret z małpką" meksykańskiej malarki Fridy Kahlo, „Piekło" będącego fragmentem tryptyku „Ogród rozkoszy ziemskich"- niderlandzkiego malarza Hieronima Boscha i innym.

Staram się pozyskiwać komponenty do stworzenia plecaków od lokalnych producentów m. in. Tech-Band czy Zipper.W miarę rozwoju marki, przede wszystkim pracy nad ulepszaniem produktów zaczęłam poszukiwać bardzo wysokiej trwałości komponentów dzięki czemu mogłyby służyć dużo dłużej. Moje poszukiwania zabrnęły nawet do wojska - bo gdzie szukać bardziej solidnych 

i wytrzymałych elementów ubioru i sprzętu jak nie u żołnierzy czy spadochroniarzy ;). Staram się, żeby proces powstawania plecaków był przemyślany, nie generował niepotrzebnych odpadów. Kroje plecaków są bardzo proste co pozwala na wykorzystywanie całości materiału, pozostałe fragmenty wykorzystywane są do szycia nerek, kieszonek do plecaków czy elementów wykończeniowych. 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry